Шановні батьки

майбутніх першокласників!

 

                  Документи для зарахування в 1-й клас приймаються з

11 листопада 2021 року.

У 2022-2023 навчальному році Ліцей №1 м. Кам’янського планує набір дітей до  першого класу. Навчання буде здійснюватися за Державним стандартом початкової загальної освіти, який  передбачає організацію освітнього процесу із застосуванням діяльнісного підходу на  інтегровано-предметній основі з переважанням ігрових методів  у першому циклі (1 – 2-і класи) та інтегровано-предметній основі у другому циклі  (3 – 4-і класи). В школі І ступеня відбувається навчання за типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О.Я. Савченко (окрім іншомовної освіти).

Для початкової школи будуть функціонувати групи продовженого дня, організовано гаряче харчування. Крім того, на Вашу дитину у нашому закладі освіти, чекають різноманітні гуртки, спортивні секції та плавальний басейн.          

Особливості зарахування дітей до перших класів закладу освіти. Вік майбутніх першокласників

      Початкова освіта здобувається, як правило, з 6-и років, триває чотири роки і може здобуватися в окремих закладах освіти або структурних підрозділах закладу освіти (ст.12, п.3, Закон України «Про освіту»). Навчання за програмами 12-річної школи розпочинається з 1 вересня 2021 року. Діти, яким на початок навчального року виповнилося 7 років, повинні розпочинати навчання цього ж навчального року (ст. 12, п. 4). Особи з особливими потребами  можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку.

Умови прийому дітей до Ліцею №1

Прийом дітей до першого класу нашого закладу здійснюється на безконкурсній основі, відповідно до території обслуговування, що не обмежує права батьків обирати інший заклад.  Учні, які не проживають на території обслуговування, можуть бути зараховані до закладу освіти при наявності вільних місць. Перевага в зарахуванні до першого класу надається майбутнім першокласникам, які проживають на території обслуговування.      

Документи для зарахування в 1-й клас:

  • Довідка про результати обов'язкового медичного огляду
    (форма №086-1/о)
  • Копія свідоцтва про народження
  • Заява батьків
  • Психолого-педагогічна картка (якщо дитина відвідувала дошкільний навчальний заклад)
  • Картка профілактичних щеплень за формою №063/о

Запрошуємо всіх батьків, які мріють бачити свою дитину інтелектуально розвиненою, творчою, активною та успішною у житті, записати її до 1-го класу Ліцею №1. 

До зустрічі у 2022-2023 навчальному році!