Список поданих заяв на зарахування до складу учнів перших класів Ліцею №1 на 2024-2025 н.р.

Прізвище дитини

Дата подання заяви

Статус заяви

1.      

Рудаков

11.12.2023

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

2.      

Чехлатий

11.12.2023

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

3.      

Майстренко

13.12.2023

Першочергове зарахування

(старша сестра в 6-А класі)

4.      

Даниленко

14.12.2023

На вільне місце

5.      

Бондаренко

22.12.2023

Першочергове зарахування

(старша сестра в 10-Б класі)

6.      

Какалашвілі

11.01.2024

На вільне місце

7.      

Нортенко

12.01.2024

На вільне місце

8.      

Білоножко

15.01.2024

На вільне місце

9.      

Герасименко

15.01.2024

На вільне місце

10.         

Кордіна

16.01.2024

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

11.         

Танцерев

17.01.2024

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

12.         

Клименко

19.01.2024

Першочергове зарахування

(старша сестра в 6-Б класі)

13.         

Андрєєва

22.01.2024

Першочергове зарахування

(старша сестра в 7-А класі)

14.         

Воскобой

23.01.2024

Першочергове зарахування

(старший брат в 6-В класі)

15.         

Голик

23.01.2024

Першочергове зарахування

(старша сестра в 4-Б класі)

16.         

Чапова

25.01.2024

Першочергове зарахування

(старша сестра в 6-Б класі)

17.         

Глушко

31.01.2024

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

18.         

Максименко

01.02.2024

Першочергове зарахування

(старша сестра в 4-А класі)

19.         

Марченко

05.02.2024

На вільне місце

20.         

Юрченко

06.02.2024

Першочергове зарахування

(старша сестра в 4-Б класі)

21.         

Якименко

08.02.2024

На вільне місце

22.         

Пукас

08.02.2024

Першочергове зарахування

(старша сестра в 7-А класі)

23.         

Рибаков

20.02.2024

Першочергове зарахування

(старший брат в 2-Б класі)

24.         

Кукура

14.03.2024

На вільне місце

25.         

Бондарь

15.03.2024

Першочергове зарахування

(робота одного з батьків у цьому закладі)

26.         

Яценко

09.04.2024

На вільне місце

27.         

Юдінкова

11.04.2024

Першочергове зарахування

(ВПО)

28.         

Майко

29.04.2024

Першочергове зарахування

(старша сестра в 4-А класі)

29.         

Наріжна

09.05.2024

На вільне місце

30.         

Ковальов

15.05.2024

Першочергове зарахування

(ВПО)

31.         

Д’яченко

15.05.2024

Першочергове зарахування

(старша сестра в 3-А класі)

32.         

Дубина

20.05.2024

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)