Новорічний квест

Ліцей №1 Новорічні квести – традиційна в нашій школі розвага для учнів 5-7 класів, у підготовці та проведенні яких активну участь приймають старшокласники. Цього року завдання по станціях були пов’язані з пухнастим символом 2020 – веселим мишеням. 14 станцій,12 класів!!! Здається, локація біля актової зали перетворилася на вулик! Звичайно, за результом проходження новорічного маршруту, були визначені місця за паралелями. Але переможці всі! Відчуття командного духу, креатив, відкриття нових здібностей один одного та досвід прийняття рішень – головні здобутки свята!!! Сподіваємося, що цікаві завдання стануть в нагоді під час організації святкування Нового року в родинному колі! З Новим роком!!!