Шановні батьки майбутніх першокласників! 

У Ліцеї №1 м.Кам’янського розпочато набір дітей до двох перших класів на 2023-2024 навчальний рік. Навчання буде здійснюватися за  Державним стандартом початкової загальної освіти, який  передбачає організацію освітнього процесу із застосуванням діяльнісного підходу на  інтегровано-предметній основі з переважанням ігрових методів  у першому циклі (1 – 2-і класи) та інтегровано-предметній основі у другому циклі  (3 – 4-і класи). В школі І ступеня відбувається навчання за типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом
О.Я. Савченко (окрім іншомовної освіти).

Для початкової школи планується робота групи продовженого дня. Крім того, на Вашу дитину у нашому закладі освіти, чекають різноманітні гуртки, спортивні секції та плавальний басейн.

Умови прийому дітей до Ліцею №1

Прийом дітей до першого класу нашого закладу здійснюється на безконкурсній основі, відповідно до території обслуговування, що не обмежує права батьків обирати інший заклад.  Учні, які не проживають на території обслуговування, можуть бути зараховані до закладу освіти за наявності вільних місць. Першочергово до першого класу зараховуються діти, які проживають на території обслуговування, мають старшого брата/сестру – учнів нашого закладу, діти працівників ліцею.      

Документи для зарахування в 1-й клас:

  • Довідка про результати обов’язкового медичного огляду
    (форма №086-1/о)
  • Копія свідоцтва про народження
  • Заява батьків
  • Психолого-педагогічна картка (якщо дитина відвідувала дошкільний навчальний заклад)
  • Картка профілактичних щеплень за формою №063/о, 

Запрошуємо всіх батьків, які мріють бачити свою дитину інтелектуально розвиненою, творчою, активною та успішною у житті, записати її до 1-го класу Ліцею №1. 

До зустрічі у 2023-2024 навчальному році!