Шановні батьки майбутніх першокласників!

У 2021-2022 навчальному році Ліцей №1 м. Кам’янського планує набір дітей до трьох перших класів (1-А, 1-Б, 1-В). Навчання буде здійснюватися за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, який  передбачає організацію освітнього процесу із застосуванням діяльнісного підходу на  інтегровано-предметній основі з переважанням ігрових методів  у першому циклі (1 – 2-і класи) та інтегровано-предметній основі у другому циклі  (3 – 4-і класи).

Для початкової школи будуть функціонувати групи продовженого дня, організовано гаряче харчування. Крім того, на Вашу дитину у нашому закладі освіти, чекають танцювальні гуртки, спортивні секції та плавальний басейн.

Умови прийому дітей до Ліцею №1

Прийом дітей до першого класу нашого закладу здійснюється на безконкурсній основі, відповідно до території обслуговування, що не обмежує права батьків обирати інший заклад.  Учні, які не проживають на території обслуговування, можуть бути зараховані до закладу освіти при наявності вільних місць. Перевага в зарахуванні до першого класу надається майбутнім першокласникам, які проживають на території обслуговування.

Документи для зарахування в 1-й клас:

• Довідка про результати обов’язкового медичного огляду
    (форма №086-1/о)
  • Копія свідоцтва про народження
  • Заява батьків
  • Психолого-педагогічна картка (якщо дитина відвідувала дошкільний навчальний заклад)
  • Картка профілактичних щеплень за формою №063/о