Список поданих заяв на зарахування до складу учнів перших класів Ліцею №1 на 2021-2022 н.р.

 

Прізвище дитини

Дата подання заяви

Статус заяви

1

Миколенко

10.11.2020

Першочергове зарахування

(старший брат у 6-А класі)

2

Лукашов

12.11.2020

Першочергове зарахування

(старший брат у 6-А класі)

3

Доброгорський

12.11.2020

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

4

Рат

12.11.2020

Першочергове зарахування

(старший брат у 2-А класі)

5

Корнійчук

13.11.2020

Першочергове зарахування

(старший брат у 7-А класі)

6

Тарасова

16.11.2020

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

7

Гільова

19.11.2020

Першочергове зарахування

(старша сестра у 2-А класі)

8

Полюлях

19.11.2020

Першочергове зарахування

(старша сестра у 10-Б класі)

9

Скрипник

20.11.2020

Першочергове зарахування

(старший брат у 10-Б класі)

10

Попов

30.11.2020

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

11

Гук

11.12.2020

Першочергове зарахування

(старший брат у 3-А класі)

12

Ткачов

18.12.2020

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

13

Крижко

21.12.2020

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

14

Нетребко

21.12.2020

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

15

Сіянко

22.01.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

16

Приходько

25.01.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

17

Соломоненко

27.01.2021

Першочергове зарахування

(старша сестра у 7-Б класі)

18

Ковальчук

27.01.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

19

Очкас

29.01.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

20

Дякун

29.01.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

21

Демніченко

01.02.2021

Першочергове зарахування

(старша сестра у 5-А класі)

22

Мамчік

02.02.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

23

Кісіль

04.02.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

24

Мажара

04.02.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

25

Ревенко

05.02.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

26

Філіпчук

08.02.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

27

Якушев

10.02.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

28

Шевченко

10.02.2021

Першочергове зарахування

(старша сестра у 5-Б класі)

29

Паніотова

10.02.2021

Першочергове зарахування

(старший брат у 5-Г класі)

30

Копєйкін

15.02.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

31

Зубкова

18.02.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

32

Соколянська

19.02.2021

Першочергове зарахування

(старший брат у 8-В класі)

33

Горбонос

22.02.2021

Першочергове зарахування

(старша сестра у 7-Г класі)

34

Хоменко

24.02.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

35

Шевченко

01.03.2021

Першочергове зарахування

(старша сестра у 8-Б класі)

36

Крувко

01.03.2021

Першочергове зарахування

(старший брат у 4-В класі)

37

Яні

02.03.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

38

Гавриленко

04.03.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

39

Новицький

15.03.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

40

Скірко

15.03.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

41

Чорнобривець

16.03.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

42

Новосельцев

17.03.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

43

Кошля

17.03.2021

Першочергове зарахування

(старший брат у 8-А класі)

44

Дзергун

31.03.2021

Першочергове зарахування

(старший брат у 2-В класі)

45

Побережна

01.04.2021

Першочергове зарахування

(старший брат у 7-Б класі)

46

Шуть

01.04.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

47

Половченко

02.04.2021

Першочергове зарахування

(старший брат у 2-В класі)

48

Біденко

06.04.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

49

Біденко

06.04.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

50

Сердюк

09.04.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

51

Сосницький

06.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

52

Перекрест

12.05.2021

Першочергове зарахування

(старший брат у 8-Г класі)

53

Смоляр

12.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

54

Колбасіна

12.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

55

Меліксетян

18.05.2021

Першочергове зарахування

(старша сестра у 7-В класі)

56

Біла

18.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

57

Розуменко

18.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

58

Біжко

19.05.2021

Першочергове зарахування

(старша сестра у 4-Б класі)

59

Слюсаренко

20.05.2021

Першочергове зарахування

(старша сестра у 4-А класі)

60

Солонцова

20.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

61

Фартушна

21.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

62

Литвин

21.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

63

Плотниченко

25.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

64

Тягун

25.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

65

Швед

25.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

66

Калініченко

28.05.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

67

Куделя

01.06.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

68

Д’яченко

02.06.2021

Зарахування на вільне місце

69

Смирна

02.06.2021

Зарахування на вільне місце

70

Анциферова

02.06.2021

Зарахування на вільне місце

71

Замашний

02.06.2021

Зарахування на вільне місце

72

Пилипенко

02.06.2021

Зарахування на вільне місце

73

Азаров

02.06.2021

Зарахування на вільне місце

74

Козирь

02.06.2021

Зарахування на вільне місце

75

Нечеса

03.06.2021

Зарахування на вільне місце

76

Сухарь

03.06.2021

Зарахування на вільне місце

77

Степаненко

03.06.2021

Зарахування на вільне місце

78

Степаненко

03.06.2021

Зарахування на вільне місце

79

Торохтій

03.06.2021

Зарахування на вільне місце

80

Черномор

03.06.2021

Зарахування на вільне місце

81

Шатковський

04.06.2021

Зарахування на вільне місце

82

Супрун

04.06.2021

Зарахування на вільне місце

83

Середняк

07.06.2021

Зарахування на вільне місце

84

Чередник

08.06.2021

Зарахування на вільне місце

85

Пясковський

10.06.2021

Першочергове зарахування

(старша сестра у 3-А класі)

86

Солянник

11.06.2021

Зарахування на вільне місце

87

Лісова

11.06.2021

Першочергове зарахування

(старший брат у 5-А класі)

88

Буравов

14.06.2021

Зарахування на вільне місце

89

Воронова

22.06.2021

Зарахування на вільне місце

90

Алєксєєва

01.07.2021

Першочергове зарахування

(старший брат у 3-Г класі)