Список поданих заяв на зарахування до складу учнів перших класів Ліцею №1 на 2022-2023 н.р.

Прізвище дитини

Дата подання заяви

Статус заяви

1

Золотоноша

17.11.2021

Першочергове зарахування (старша сестра у 3-Б класі)

2

Сальнікова

18.11.2021

Першочергове зарахування (старша сестра у 11-А класі)

3

Лаврухіна

19.11.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

4

Приходько

29.11.2021

Першочергове зарахування (старший брат у 6-Г класі)

5

Артемюк

03.12.2021

Першочергове зарахування (старший брат у 2-Б класі)

6

Лишенко

07.12.2021

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

7

Сенченко

17.01.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

8

Колосова

18.01.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

9

Рябов

18.01.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

10

Бондар

19.01.2022

Першочергове зарахування (старший брат у 9-А класі)

11

Прядка

20.01.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

12

Біданець

21.01.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

13

Попова

24.01.2022

Першочергове зарахування (старший брат у 9-Б класі)

14

Ніжегородова

24.01.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

15

Лазаревич

31.01.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

16

Аксьонов

02.02.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

17

Чміль

02.02.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

18

Боровик

16.02.2022

Першочергове зарахування (старший брат у 5-А класі)

19

Терлецький

16.02.2022

Першочергове зарахування (старший брат у 9-А класі)

20

Попов

17.02.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

21

Бачок

17.02.2022

Першочергове зарахування (старший брат у 4-Г класі)

22

Сербовець

18.02.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

23

Коробка

18.02.2022

Першочергове зарахування (старший брат у 4-Г класі)

24

Мороз

23.02.2022

Першочергове зарахування

(дитина працівника закладу)

25

Савенко

04.04.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

26

Поченюк

12.04.2022

Першочергове зарахування

(старший брат у 5-А класі)

27

Ковбик

19.04.2022

Першочергове зарахування (старший брат у 9-В класі)

28

Якушин

29.04.2022

Першочергове зарахування (старший брат у 3-Б класі)

29

Соболь

29.04.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

ВПО

30

Корнієвський

03.05.2022

Першочергове зарахування (старша сестра у 8-А класі)

31

Дорош

03.05.2022

ВПО

(проходять реєстрацію)

32

Ягубець

03.05.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

33

Крецу

04.05.2022

Першочергове зарахування

(старша сестра у 8-А класі)

34

Богемський

09.05.2022

Першочергове зарахування

35

Горбачова

09.05.2022

Першочергове зарахування (старша сестра у 7-Б класі)

36

Ємельянов

12.05.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)

37

Фраінт

16.05.2022

Першочергове зарахування

(старший брат у 9-А класі)

38

Замякіна

18.05.2022

Першочергове зарахування (старші брати у 4-Г та
3-А класах)

39

Майзелєва

19.05.2022

Першочергове зарахування

(територіальна приналежність)