Олімпіади 2023-2024

Бондар Євгеній, учень 11 класу:

• ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії (міський етап) (вчитель Бурковська Н.В.).
  • ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з екології (міський етап) (вчитель Лавренко О.А.).

Нєчай Єгор, учень 11 класу:

• І місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки (міський етап) (вчитель Бурковська Н.В.).
  • ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки (обласний етап) (вчитель Бурковська Н.В.).

Соколянський Єлісей, учень 11 класу:

• ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з фізики (міський етап)

Дуб Олександра, учениця 10 класу:

• ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства (міський етап) (вчитель Письменна С.Ю.)

Іванов Данило, учень 9 класу:

• ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства (міський етап) (вчитель Письменна С.Ю.)

Конкурси 2023-2024

Заброда Діана, учениця 11 класу:

• переможниця І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Відділення: наук про Землю. Секція: метеорологія та кліматологія.

Обласниий етап конкурсу-захисту МАН:

• ІІІ місце – Заброда Діана, 11 клас

Конкурс «Австрійська листівка»:

• І місце – Прядка Анастасія, 11 клас

Обласний конкурс постерів «Знай науковців Дніпропетровщини». Номінація: «Науковці в галузі біології»:

• ІІ місце -Заброда Діана, 11 клас (диплом)

Всекураїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»:

• ІІ місце в області – Сарапіна Марія, 10-Б клас, Скобєлєва Софія, 10-Б клас, Мала Вероніка, 10-Б, Дуб Олександра, 10-Б

Всеукраїнський конкурс молодіжних науково-технічних  проєктів «INVENTORUA»:

• Переможець І обласного етапу – Соколянський Єлісей, 11 клас